Školení v úklidu

Institut úklidu a čištění pořádá školení pro majitele úklidových firem, pro výkonné pracovníky v úklidu i pro laickou veřejnost.

Přijde Vám myšlenka školení v úklidu směšná a zcestná? To už by snad mohla být i VŠ Popelářská? Také mi to na začátku, když jsem se potkala s tímto odvětvím, tak připadalo, ale po letité praxi už se podobným projektům nesměji a naopak jim otevřeně fandím. Je pravda, že kvalifikovaným úklidovým pracovníkem se může stát větší procento naší populace, ale rozhodně se kvalifikovaným úklidářem nemůže stát každý. Kromě specifických znalostí, musí být schopen vykonávat fyzicky náročnou práci a mít navíc něco jako schopnost vidět špínu a nepořádek. Snad všichni  z nás jsme se s úklidem potkali. Ale to nemá s profesionálním úklidem nic společného. Pravých profíků u nás v tomto odvětví je tak málo, že téměř všichni, kdo v úklidu pracují jsou amatéři. A to je potřeba změnit. Právě tato změna je jedním z cílů Institutu úklidu a čištění. Změnit pohled na svět úklidu, vzdělávat jak odbornou, tak i laickou veřejnost.

Úklízení mne osobně nikdy nebavilo. Byla to pro mne činnost představující ztracený čas. Na druhou stranu jsem vždycky nesnášela špínu a nepořádek a tak jsem dlouhou dobu žila v docela zásadním a všudypřítomném rozporu. Chci mít čisto, ale nechci uklízet, protože je to ztráta času, ale hlavně mě to nebaví. Když jsem upřímně rozklíčovala, proč mne to nebaví a proč je to ztráta času, zjistila jsem, že v této činnosti nemám žádný systém, žádné navyklé pracovní postupy a pravidelně jsem nevěděla, do čeho se mám pustit. Až když jsem se v úklidu vzdělala, a vycvičila, objevila jsem krásu úklidu, maximálně zefektivnila výkon a získala v mnoha činnostech rutinu. Až nyní můžu říct, že bych každěmu přála, aby měl tak jasno v úklidu, jako mám já.

Také vás nebaví uklízet? Znamená to jen dvě věci – buď to neumíte nebo to neumíte. Od obojího vám můžeme pomoci. Vzděláváme i laickou veřejnost.

Stále řešíte stížnosti klientů na úklid. Vaši úklidáři se snaží, co mohou, ale stále řešilte stejné neznalosti nebo nedostatky v jejich výkonu?

Přicházíme s řešením – školení pracovníků na míru pro vaši společnost. Namítnete, že vaše marže není dostatečná, aby pokryla tyto vícenáklady. Pokud tento počin neberete jako investici do lidských zdrojů, pomůžeme vám vyřídit dotace na vzdělávání vašich zaměstnanců.

Úklidová firma - uklízečka

Naše webové stránky používají soubory cookie. Prohlížením našich webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace zde.