Chcete u nás pracovat?

Máte rád/a čistotu a pořádek? Chcete se naučit, jak se dokonale uklízí ve společnosti, která hraje na Vysočině první ligu? Jste pečlivý, pracovitý a spolehlivý člověk? Pak jste tady správně!
Hledáme posilu – profesionální úklidovou pracovnici.
Jaká práce na vás čeká? Budete uklízet v přátelském týmu domácnosti a kanceláře v Třebíči a okolí. Kdo má blíže do Velkého Meziříčí získá úklidy právě tam. Je fajn mít vlastní automobil k dispozici, abyste se mohla společně s kolegyní přemísťovat z úklidu na úklid, ale podmínkou přijetí to není.

Chcete končit v jednu nebo ve čtyři? Pracovat tři dny v týdnu? Přivydělávat si odpoledne nebo jen v sobotu? Je to na vás. S námi se lze na všem domluvit. Stojíme pouze o dlouhodobou spolupráci.
Nabízíme férové jednání a otevřený přístup. Platíme cestovné na úklid v daném městě. Za pečlivou práci u nás dostanete bonusovou finanční odměnu. Naše firma má nejvyšší mzdové hodinové ohodnocení mezi úklidovými firmami na Vysočině.

Nejjednodušší cesta, abychom o vás věděli a mohli vás kontaktovat, je vyplnit tento dotazník. Ozveme se Vám hned, jak budeme přijímat nové pracovníky. Pozveme Vás na pohovor.


Prostřednictvím kontaktního formuláře zpracováváme osobní údaje.


captcha

Úklidová firma - uklízečka

Naše webové stránky používají soubory cookie. Prohlížením našich webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace zde.