9 komentářů

 1. Hana Dubská napsal:

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Potřebovala bych zajistit úklid domácnosti mé mamce. Jak probíha úklid? To je za přítomnosti majitele, podle jeho instrukcí, aby pak mamka ještě něco našla ☺. Vůbec si takovou službu neumím představit. Mamka má tři podlažní dum, kolik času vám zabere běžný úklid a kolik generální.

  Děkuji za odpověď
  Dubská Hana

  • Petra napsal:

   Dobrý den paní Dubská,
   úplně první krok je setkání s manažerkou Markétou v místě úklidu. Vyptá se Vás na všechny Vaše přání a požadavky k úklidu. Poté Vám zašle kalkulaci s cenou. Následně se domluvíte na datum a čas prvního úklidu. Velice se nám osvědčily první úklidy generálním způsobem. Tzn. uklidíme úplně vše (okna, žaluzie, spáry, kuchyňskou linku, svítidla, dveře atd. atd.) a připravíme Vaši domácnost na pravidelný běžný úklid. Každý měsíc nás zajímá Vaše spokojenost a ladíme jakékoliv detaily či připomínky. Pokuď dostaneme pochvalu, celý tým je spokojený nad dobře provedenou prací.

 2. Vladimíra Pavelková napsal:

  Dobrý den, chtěla jsem se Vás zeptat. Potřebovali by jsme strojové čištění podlah /povrch-dlažba/ v naší firmě. Bylo možné zajistit vyčištění našich podlah?

  Děkuji za odpověď.

  S pozdravem
  Pavelková

  • Petra napsal:

   Dobrý den paní Pavelková,
   děkujeme za dotaz. Bohužel stroje potřebné k vyčištění podlah nemáme k dispozici. O nákupu začínáme uvažovat, jelikož je to velice nákladný krok, neslíbím Vám přesné datum.
   Takže naše odpověď zní: aktuálně nemůžeme úklid zajistit.

 3. Zdeněk Joch napsal:

  Dobrý den, máme sedačku s potahovým materiálem Aquaclean. Bohužel je světlá a při provozu dvou dětí by potřebovala komplet vyčistit. Jste schopni takovou sedačku vyčistit případně jste již takovou sedačku čistili? Děkuji předem za odpověď.

 4. Petra napsal:

  Dobrý den, ano, sedačky s touto impregnací čistíme. Jsme schopni sedací soupravu vyčistit extraktorovou cestou. Na podrobnostech se můžete domluvit s Markétou: 608644875.

 5. Sylva Prokopová napsal:

  Dobrý den,
  prosím o informaci – lze dohodnout úklid firemních prostor (1x týdně) a umytí oken (2x/rok) – dle vaší inzerce – úklid: vytření chodeb, kanceláří, dílny, WC a sprch – umytí sanity, vyluxování kanceláří a utření prachu.
  Lze řešit i uzavřením smlouvy na dobu určitou?
  Děkuji za předběžné informace.

  • Petra Vystrčilová napsal:

   Paní Prokopová, ano, úklid firemních prostor je naší hlavní činností.
   Poprosím o kontakt na Vás, abychom se lépe domluvily na osobí schůzce v místě úklidu.

   Krásný zbytek dne

   Petra Vystrčilová

 6. Vlasta Habanová napsal:

  Dobrý den.Kolik by stálo vyčištění čalouněné sedací soupravy třímístné plus dvě křesla.Bydlím ve Vladislavi prosím přibližnou cenu, Děkuji Habanová

Položit dotaz

Prostřednictvím kontaktního formuláře zpracováváme osobní údaje.

Úklidová firma - uklízečka

Naše webové stránky používají soubory cookie. Prohlížením našich webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace zde.