Úklid domácnosti

Vaši domácnost přijedeme uklidit každý týden nebo každých 14 dnů. Úklid provádí dvě pracovnice. Budete mít během krátké doby uklizeno a odpadne Vám stres z této nezbytné činnosti. Můžete nás kontaktovat, my se za Vámi zastavíme a vypracujeme cenovou nabídku úklidu na míru. Podmínky úklidu stanovíme společně. Ke každému povrchu přistupujeme individuálně. Používáme prostředky a pomůcky určené dle druhu materiálu. Univerzální čističe u nás nenajdete. Pomůcky a saponáty si na jednotlivé úklidy vozíme, pouze vysavač používáme Váš – domácí. Po každém úklidu mikrovlákna na 90 stupňů vypereme a pomůcky dezinfikujeme.

Ze zkušenosti víme, že je časově a ekonomicky nejvhodnější začínat generálním úklidem, kdy Vaši domácnost od vršku dolů vyšperkujeme, dále pak pokračujeme pravidelným úklidem v periodě kterou si zvolíte. Pravidelné běžné udržovací úklidy jsou časově a ekonomicky méně náročné, proto můžete úklid vypustit z hlavy. Navíc všechny naše pracovnice úspěšně absolvovaly školení a praxi profesionálních úklidů.

Pravidelný běžný úklid domácnosti

160 - 195 Kč / hodina / pracovnice
Pravidelnost: každý týden nebo po 14 dnech.
Úklid probíhá: pondělí - pátek, mezi 8 - 15 hodinou.
Cena zahrnuje náklady na čistící prostředky a úklidové pomůcky. K úklidu potřebujeme pouze Váš domácí vysavač a teplou vodu.
Dopravné 6 Kč / km z ulice Hasskova, Třebíč.
Vypracujeme Vám cenovou kalkulaci úklidu. Podmínky úklidu stanovíme společně.

Úklidové služby

Úklid nádobí a šatstva

Než začneme s běžným úklidem, poklidíme a uložíme na svá místa použité i čisté nádobí. Posbíráme, naskládáme a uklidíme ošacení. Hračky a věci uložíme na příslušné místo. Před kalkulaci úklidu je důležité domácnost nechat ve stavu v jakém bude při příchodu pracovnic.

Úklid prachu z veškerých vodorovných ploch

Úklid prachu všude tam, kde se prach usazuje odstraníme a to dle typu nábytku. Uklízíme vodorovné plochy, otevřené police, dveře, topná tělesa, zásuvky, vypínače. Leštíme nerez, skla a zrcadla.

Úklid kuchyňské linky

Kuchyňskou linku Vám uklidíme z venkovní strany – plošně, tzn. pracovní deska, dřez, sporák, spotřebiče, dvířka, obložení.

Úklid toalet

Vyčistíme a dezinfikujeme umyvadlo, vanu, sprchový kout i toaletní mísu. V generálním úklidu čistíme a dezinfikujeme spáry i kachličky – plošně.

Mytí podlahy

Ke každé podlahové krytině přistupujeme individuálně. Používáme prostředky a pomůcky určené k mytí podlahy dle druhu: na dlažbu, na dřevo, na plovoucí podlahy, na lino, na vinyl. Nejprve podlahy vysajeme, poté stíráme mopem s mikrovláknovým návlekem, podle toho, co má daná podlaha ráda. Vysavač používáme Váš – domácí. Je dobré připravit náhradní sáčky na výměnu a vysavač po 6 měsících servisovat. Kvalita vysavače se odráží v úklidu podlahy. Ostatní pomůcky máme vlastní.

Praní prádla

Prádlo vypereme ve Vaší pračce. Po vyprání jej pověsíme či dáme do sušičky.

Žehlení

Důkladně Vám čisté prádlo vyžehlíme a uložíme na Vámi zvolené místo.

Stlaní

Vždy vám usteleme. Lůžkoviny Vám také čistě povlečeme – stačí zanechat čisté povlečení na lůžku.

Likvidace odpadků

V rámci každého úklidu je i vynášení odpadků a mytí odpadkových košů. Komunální odpad vyhazujeme do popelnice. Tříděný odpad vynášíme do kontejnerů pokud jsou v docházkové blízkosti (do 200 m od místa úklidu).

První vstupní generální úklid *(k běžnému úklidu navíc tyto služby)

  • Mytí svítidel
  • Odmaštění nábytku a vybavení
  • Odmaštění skleněných ploch a zrcadel
  • Dezinfekce a hloubkové čištění kachliček na toaletě a v koupelně – plošně
  • Čištění kuchyňské linky zevnitř
  • Čištění radiátorů
  • Odmaštění podlahy
  • Mytí oken

Příklad běžného týdenního úklidu

Cena celkem:

byt 2+1 cca 1 900 Kč/měsíc
byt 3+1 cca 2 560 Kč/měsíc
rodinný dům cca 3 200 Kč/měsíc

 

Naše webové stránky používají soubory cookie. Prohlížením našich webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace zde.