Chcete u nás pracovat

Máte rád/a čistotu a pořádek? Chcete se naučit, jak se dokonale uklízí ve společnosti, která hraje na Vysočině první ligu? Jste pečlivý, pracovitý a spolehlivý člověk? Pak jste tady správně! Hledáme posilu – profesionální úklidovou pracovnici. Jaká práce na vás čeká?

Budete uklízet v přátelském týmu domácnosti a kanceláře v Třebíči a okolí. Je fajn mít vlastní automobil k dispozici, abyste se mohla společně s kolegyní přemísťovat z úklidu na úklid, ale podmínkou přijetí to není. Chcete končit v jednu nebo ve čtyři? Pracovat tři dny v týdnu? Přivydělávat si odpoledne nebo jen v sobotu? Je to na vás. S námi se lze na všem domluvit. Stojíme pouze o dlouhodobou spolupráci.

Nabízíme férové jednání a otevřený přístup. Platíme cestovné na úklid v daném městě. Za pečlivou práci u nás dostanete bonusovou finanční odměnu. Naše firma má nejvyšší mzdové hodinové ohodnocení mezi úklidovými firmami na Vysočině. Nejjednodušší cesta, abychom o vás věděli a mohli vás kontaktovat, je vyplnit tento dotazník.

Ozveme se Vám hned, jak budeme přijímat nové pracovníky. Pozveme Vás na pohovor.
    Prostřednictvím kontaktního formuláře zpracováváme osobní údaje.