Chcete u nás pracovat

Máte rád/a čistotu a pořádek? Chcete se naučit, jak se dokonale uklízí ve společnosti, která hraje na Vysočině první ligu? Jste pečlivý, pracovitý a spolehlivý člověk? Pak jste tady správně! Hledáme posilu – profesionální úklidovou pracovnici. Jaká práce na vás čeká?

Budete uklízet v přátelském týmu domácnosti a kanceláře v Třebíči a okolí. Je fajn mít vlastní automobil k dispozici, abyste se mohla společně s kolegyní přemísťovat z úklidu na úklid, ale podmínkou přijetí to není. Chcete končit v jednu nebo ve čtyři? Pracovat tři dny v týdnu? Přivydělávat si odpoledne nebo jen v sobotu? Je to na vás. S námi se lze na všem domluvit. Stojíme pouze o dlouhodobou spolupráci.

Nabízíme férové jednání a otevřený přístup. Platíme cestovné na úklid v daném městě. Za pečlivou práci u nás dostanete bonusovou finanční odměnu. Naše firma má nejvyšší mzdové hodinové ohodnocení mezi úklidovými firmami na Vysočině. Nejjednodušší cesta, abychom o vás věděli a mohli vás kontaktovat, je vyplnit tento dotazník.

Ozveme se Vám hned, jak budeme přijímat nové pracovníky. Pozveme Vás na pohovor.
    Prostřednictvím kontaktního formuláře zpracováváme osobní údaje.

    Naše webové stránky používají soubory cookie. Prohlížením našich webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace zde.