Kontaktní informace

Úklidová firma

Petra Vystrčilová

Velké Meziříčí

Vaše dotazy rádi zodpovíme po telefonu nebo e-mailu. Objednávku úklidu můžete uskutečnit poptávkovým formulářem. Kancelář ve Velkém Meziříčí neprovozujeme. Úklid provedeme do 10 dnů od Vašeho objednání. V případě pravidelných úklidů probereme detaily v místě zakázky.

Po skončení úklidu budeme rádi za zpětnou vazbu, kterou nám můžete sdělit mailem. Začátkem následujícího měsíce probíhá v naší firmě fakturace. Manažerka se s Vámi telefonicky domluví, jakým způsobem úklid zaplatíte. Hotovostní platbou či převodem. Hotovost si od Vás manažerka po domluvě převezme v Třebíči, při bezhotovostní platbě posíláme fakturu na mail.

Našim zákazníkům zdarma rozvážíme doplňkový sortiment za velkoobchodní ceny, jako jsou pytle do odpadkových košů, toaletní papíry JUMBO, utěrky ZET atd. Objednávat můžete na našem e-shopu www.velkoobchod.neuklizej.eu. Minimálni odběr pro vás neplatí.

Facebook Úklidové firmy
Instagram Úklidové firmy
Eshop: www.velkoobchod.neuklizej.eu

Account Manager

Petra Vystrčilová

 Po – Pá: 8 – 15 hodin
 +420 608 644 875
info@neuklizej.eu
Datová schránka: q9u2c35

Junior Manager

Renata Blažková

www.neuklizej.eu
www.velkoobchod.neuklizej.eu

Poskytujeme náhradní plnění

vozickar
captcha

Prostřednictvím kontaktního formuláře zpracováváme osobní údaje.


Úklidová firma - uklízečka

Naše webové stránky používají soubory cookie. Prohlížením našich webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace zde.